Vybraná provozovna: Kobeřice Právě máme: Otevřeno
@

Osobní údaje

Dodavatel shromažďuje s vědomím a souhlasem zákazníků jejich osobní údaje a to konkrétně jméno, příjmení, adresu, e-mail a telefonní číslo. Tyto údaje slouží především pro usnadnění budoucích objednávek zákazníků v on-line systému pomocí přihlášení, kde musí vyplňovat své údaje pouze při první objednávce či registraci.
Zákazník má možnost projevit svůj souhlas s dodávkou obchodních a reklamních sdělení prostřednictvím SMS, nebo e-mailu a to zejména za účelem pohodlného přístupu k nejnovějším informacím. Tyto informační sdělení zákazník nebude dostávat, pokud k tomu sám nesvolí.

Osobní údaje všech svých zákazníků dodavatel nepředává žádné třetí osobě. Veškeré údaje může také zákazník kdykoliv změnit v editaci svého uživatelského účtu. Toto slouží zejména při změně dodací adresy zákazníka nebo také například při doručení zboží na různé společenské události.

Svůj souhlas s uschováváním a zpracováváním osobních údajů nebo se zasíláním obchodních/reklamních sdělení může zákazník kdykoliv zrušit a to:
1) Smazáním registrovaného účtu v sekci Můj účet
2) Zasláním e-mailové zprávy na kontaktní adresu Pizza Kobeřice – info@pizza-koberice.cz a nebo telefonátem na číslo +420 730 894 663.